Хімчистка килимів КиївКомпанія WORS – це професіонали хімчистки килимів, м’яких меблів та авто.

У домі є діти, алергіки, домашні тварини? У такому разі проведення чищення килимів, м’яких меблів має бути регулярним та своєчасним. Чистка необхідна не рідше, ніж один раз на півроку. В інших випадках даним видом прибирання теж нехтувати не варто. Оскільки йдеться не тільки про сприятливий мікроклімат у приміщенні, але в першу чергу про ваше здоров’я та гігієну.

Незважаючи на зростання популярності сучасних видів оздоблення та нових дизайнерських рішень в інтер’єрі домашніх приміщень, незмінним елементом декору та просто затишку залишатиметься килим.

Як і будь-яка інша важлива деталь оздоблення кімнати, ковер вимагає за собою належного догляду. Тут дуже важливо стежити за чистотою килимових покриттів, щоб вони могли не тільки просто виконувати своє призначення, але й тішити око зовнішнім виглядом.

WORS надає широкий спектр послуг з питань чищення та прання килимових виробів:

 • самостійне вивезення та повернення килимів
 • оцінка тонкості робіт, які необхідно провести
 • проведення всіх етапів чистки: видалення великого сміття, локальне чищення стійких забруднень, замочування, прання та сушіння в сушильній камері

Відповідальний підхід до кожного етапу робіт дозволяє вам гарантувати:

 • ідеальную чистоту
 • 100% безпеку
 • найвищу якість прання та чищення

Усі операції з чистки ковра проводяться з використанням виключно екологічно чистої гіпоалергенної продукції для чищення іноземного виробництва, яка має сертифікат Європейського Союзу.

Повне збереження структури коврового покриття досягається використанням у роботі не лише сучасного обладнання, а й інноваційних методик, які дають можливість повного усунення ризику пошкодження виробу.

Порядний підхід, виважена цінова політика та професіоналізм команди компанії WORS є тим оптимальним коктейлем, який влаштує навіть найвибагливішого клієнта.

Чистка коврів Київ та Киїівська областьЧому потрібно вибирати нас

Спеціалісти Компанії WORS – це професіонали своєї справи, які люблять свою роботу та займаються нею з радістю. Адже вона приносить до домів людей чистоту, комфорт та затишок. Тут працюють кваліфіковані співробітники, які не тільки заберуть брудний килим і привезуть Вам його чистим та м’яким, але й зроблять це у найкоротший термін.

У своїй роботі ми дотримуємося п’яти непорушних принципів:

 • якість
 • безпека
 • швидкість
 • відповідальність
 • максимально повноцінний сервіс

Ми беремося навіть за ту роботу, від якої відмовилися інші. Для WORS немає нездійсненних завдань. Наші професіонали в найкоротші терміни знайдуть оптимальне рішення для видалення будь-якого типу забруднень, що дозволить вам знову побачити килим у первозданному вигляді. Нехай навіть його купили 10 років тому.

Працюючи з Ворс, ви знаєте, що за свої гроші ви отримаєте максимальний набір послуг та відмінну якість.

ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДОБИ І З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ МЕНЕДЖЕР З 9.00 ДО 20.00