Виїзна хімчистка крісел та стільців від компанії WORS – економія коштів та часу

Кожен предмет інтер’єру у вашому домі або офісі потребує належного догляду, особливо це стосується м’яких меблів, забруднення на яких видно відразу. Поганий стан крісел та стільців не тільки негативно позначається на загальній атмосфері у приміщенні, але й може створити дискомфорт для ваших гостей та клієнтів. Щоб вчасно вплинути на стан ваших меблів, ви завжди можете скористатися послугою хімчистки офісних крісел та стільців від компанії WORS. Наші фахівці за лічені години приведуть ваші меблі у відмінний стан, повернувши їм початковий зовнішній вигляд.

У чому полягає процедура чистки офісних стільців та крісел?

Чистка стільців на домуДогляд за м’якими меблями – це обов’язковий захід для забезпечення чистоти приміщення та профілактики захворювань. Однак, слід пам’ятати, що кожен матеріал вимагає особливого підходу, тому процедура хімчистки повинна проводитись професіоналами з використанням спеціальних засобів для чищення. Так, методи, які підходять для чистки поверхонь із натуральної шкіри, абсолютно не застосовні для тканинної основи. Тому наші фахівці завжди насамперед визначають тип матеріалу та підбирають відповідні препарати. Засоби для чищення наносяться за допомогою спеціального екстрактора, який виштовхує будь-які забруднення з найглибших шарів меблів. Оббивка крісел промивається чистою водою, після чого виріб, при необхідності, висушується відповідним обладнанням.

Якісна чистка крісел від плямСпецифіка процедури хімчистки офісних стільців залежить від типу поверхні. Якщо оббивка виготовлена з натуральної або екошкіри, спочатку застосовується сухий метод. Все сміття, тверді частинки та пил, що осіли на поверхні, видаляються за допомогою компактного пилососу. Потім оббивка проходить етап вологої чистки спеціальною тканиною. Перевагами даного методу є висока швидкість очищення та відсутність розводів на поверхнях. 

Тканинна оббивка потребує ще більш ретельного підходу. Спочатку застосовується пінна чистка, яке видаляє невеликі плями. Далі використовують вологий або напіввологий методи усунення забруднень з наповнювача. Це обов’язкова процедура, оскільки накопичення пилу всередині виробів з м’якою оббивкою може спричинити появу алергії. Застосування якісних миючих засобів забезпечує збереження кольору та структури матеріалу.

Методика підбирається залежно від серйозності забруднення. Однак, у будь-якому випадку, ми використовуємо лише щадні засоби та інструменти, які не завдають шкоди виробу. Хімчистка офісних та домашніх меблів повинна виконуватися не менше одного разу на рік. Тільки так ви зможете максимально продовжити їх термін служби.

Хімчистка крісел в Києві тепер доступна кожному

Хімчистка крісел на домуКлінінгова компанія WORS вже 15 років працює на ринку України, надаючи послуги високої якості за доступними цінами. Ми маємо в своєму розпорядженні великий штат досвідчених співробітників і використовуємо тільки перевірене обладнання. Чистка проводиться в максимально стислий термін з урахуванням усіх вимог замовника, як на вашій території, так і з вивезенням до цеху. 

Ціна чистки стільців та крісел безпосередньо залежить від типу матеріалу, обсягу та складності робіт. Тут, у компанії WORS, ми намагаємось забезпечити максимально вигідні умови для наших клієнтів, пропонуючи найбільш доступну вартість на даний тип робіт в Києві та Київській області. Тому, якщо ви знаходитесь в пошуку надійного сервісу з надання послуг хімчистки стільців в Києві, вы точно прийшли за адресою. 

Вартість хімчистки стільців та крісел:

Ціни вказані в гривнях
Вид робіт од.вим. грн.
Офісний стілець 1 шт. (від) 40,0
Офісне крісло 1 шт. (від) 70,0
Стілець без спинки 1 шт. (від) 40,0
Стілець зі спинкою 1 шт. (від) 70,0
Крісло 1 шт. (від) 650,0

ВАЖЛИВО! жодна хімчистка в світі не дає 100% гарантій усунення плям та запахів, оскільки існують плями (хімічні та інші опіки, пошкоджені волокна, деякі види лакофарбових матеріалів, застарі, законсервовані неправильною первинною обробкою), які не можна вивести.

 

ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДОБИ І З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ МЕНЕДЖЕР З 9.00 ДО 20.00