Хімчистка м'яких меблів КиївДім починається з порога. А комфорт у домі – з меблів. Від того, наскільки вдало був підібраний інтер’єр і м’які меблі до нього, залежить не тільки зовнішній вигляд житла, але його комфортабельність. І тут «слабкою ланкою» зазвичай виступають м’які меблі. Чому? Та тому, що на ній постійно сидять, сплять, а дехто й їсть. Такі «пригоди» рідко проходять без наслідків (плям та засмічень), які потім залишаються не надто приємним нагадуванням добре проведеного часу. Справжнім бичем меблів у будь-якому домі є маленькі діти, які дуже милі, але часто виливають вміст своїх склянок не собі в рот, а на Ваш улюблений білий диван чи стілець у вітальні. Впоратися з такого роду забрудненнями допоможе лише професійна хімчистка меблів.
Чому ж варто звернутися по вирішення проблеми до професіоналів, а не спробувати самостійно вивести пляму? Тому що можна не тільки не позбутися забруднення, а й зробити його ще гіршим на вигляд. А в такому разі доведеться сказати коханому диванові «пока» або накрити його покривалом (що теж не вихід).

Вартість хімчистки м’яких меблів:

Найменування

Одиниці вимірювання

Вартість, грн.*

Матрац дитячий

сторона

300

Матрац (60х120 см)

сторона

500

Матрац (80/90х190/200 см)

сторона

900

Матрац (160х190/200 см)

сторона

1100

Матрац (180х190/200 см)

сторона

1300

Матрац (200х190/200 см)

сторона

1400

Офісний стілець

шт. (від)

40

Офісне крісло

шт. (від)

70

Стілець без спинки

шт. (від)

40

Стілець зі спинкою

шт. (від)

70

Крісло

шт. (від)

650

Диван 2місний

шт. (від)

900

Диван 3місний

шт. (від)

1400

М’яка іграшка

шт. (від)

100

Дитяча коляска

шт. (від)

500

Дитяче автомобільне крісло

шт. (від)

300

*Кінцева вартість чистки визначається після огляду.

Хімчистка меблів з виїздом на дом

Навіщо потрібна хімчистка меблів?

Робота хімчистки WORS полягає в тому, щоб не тільки усувати різні забруднення та запилення тканини, але й надавати їй первісного вигляду. Це означає, що після нашої роботи ваші меблі повністю зміняться. При цьому ми гарантуємо, що свіжість та молодість повернеться не тільки до нових диванів, а й навіть до старих матрасів.
WORS – це найкраща чистка меблів в Києві. Ви можете бути абсолютно впевненими, що ми:

  • використовуємо для хімчистки меблів новітні та повністю безпечні технічні засоби;
  • беремося навіть за найстійкіші типи забруднень;
  • використовуємо виключно щадні чистячі засоби, тому при застосуванні таких засобів поверхня покриття не ушкоджується;
  • працюємо навіть із «найпримхливішими» матеріалами;
  • забезпечуємо високу оперативність прийому та здачі замовлень;
  • гарантуємо розумні ціни.

Хімчистка меблів в Києві від WORS означає те, що воно проводиться виключно професіоналами. Вони не просто мають всі необхідні навички чистки меблів, вони вміють, що називається, «відчувати» тканину, знаходити з нею «спільну мову». В результаті наші клієнти не тільки залишаються задоволені результатом, але й довіряють нам свої меблі надалі!
Пам’ятайте, що довше забруднення залишатиметься на поверхні меблів, тим складніше з ним боротися. Щоб ваша меблева композиція (диван, крісло, стільці) завжди мала охайний і чистий вигляд, потрібно хоча б раз на рік проводити планову хімчистку. А з нами підтримувати чистоту приємно, зручно та дуже вигідно!

ВАЖЛИВО! жодна хімчистка в світі не дає 100% гарантій усунення плям та запахів, оскільки існують плями (хімічні та інші опіки, пошкоджені волокна, деякі види лакофарбових матеріалів, застарі, законсервовані неправильною первинною обробкою), які не можна вивести.

Instagram: worsllc

ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДОБИ І З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ МЕНЕДЖЕР З 9.00 ДО 20.00